PocketBook 740 InkPad 3 PRO - Metallic Grey (šedý), vodotěsný, 16GB, WiFi, 7,8" displej, pouzdro + ZDARMA 7500 KNIH NA DVD + DOTYKOVÉ PERO + OCHRANNÁ FÓLIE NA DISPLEJ + BALÍČKY KNIH V CENĚ 1400,-Kč + GARANCE 0 VADNÝCH BODŮ

 
Akce Efekt lupa
 • 1 z 12
 

Plně v češtině, Kapacita 16GB, vodotěsný IPX8, rozlišení 1872x1404px, displej 7,8", výdrž 6 týdnů na 1 nabití, zvukový výstup, bluetooth, displej E-ink Carta, WiFi, integrované osvětlení, barva Metallic Grey (šedá). Doručení do 24 hodin, bonusy zdarma!

Dostupnost Na dotaz
Rozšířená záruka ?
Běžná cena 6 499 Kč
Ušetříte 450 Kč (–6 %)
Cena 4 999,17 Kč bez DPH
6 049 Kč
Kód produktu PB74PMG
Značka Pocketbook
Kategorie Pocketbook
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Rozdíly mezi verzí inkpad 3 pro a inkpad 3

 • verze PRO má dvojnásobnou vnitřní kapacitu (16GB místo 8GB)
 • ve verzi PRO je navíc přidána kompletní vodotěsnost (stupeň krytí IPX8)
 • z důvodu vodotěsnosti zde není možnost vložit SD kartu
 • podpora Bluetooth pro sluchátka a reproduktory
 • tenký černý obal (viz. fotografie) na zastrčení čtečky do výřezu

čtení vždy při ruce

PocketBook nabízí novou elektronickou čtečku knih InkPad 3 PRO, Metallic Grey (šedý) s větším 7,8 palcovým displejem E Ink Carta a pokročilou funkcí SmartLight. Oproti předchozím verzím je čtečka menší a lehčí, váží jen 225g.

Nová čtečka byla vytvořena tak, aby nabídla pohodlí a komfort pro ty, kteří rádi a hodně čtou. Větší 7,8 palcový displej E Ink Carta s rozlišením 1404 × 1872 a 300 DPI vytváří realistický vizuální dojem, jako při čtení klasické papírové knihy.

Technologie SmartLight umožňuje nastavit nejen úroveň jasu, ale i teplotu barvy nasvícení. V automatickém režimu nabízí SmartLight nejvhodnější možnost intenzity a teploty barvy světla vzhledem k dennímu času a lidskému biorytmu. PocketBook InkPad 3 umožňuje také vytvořit denní šablony intenzity a barvy nasvícení v závislosti na rozvrhu a osobních preferencích. Můžete vytvořit a pojmenovat neomezený počet takových denních šablon. Uživatel může zároveň při změně plánu a podmínek snadno přepínat z jedné šablony na druhou.

Nová čtečka podporuje pomocí adaptéru micro USB formát MP3. Pro uživatele to znamená nejen možnost poslouchat hudbu během čtení, ale také poslech například audioknihy. Pocketbook InkPad 3 navíc podporuje funkci Text-to-Speech, která převádí psaný text na mluvené slovo. Stačí si vybrat knihu a zapnout funkci Text to Speech a čtečka přečte libovolný textový soubor, nahraný v některém z podporovaných formátů.

Výkonný procesor Dual Core (2 × 1 GHz) a paměť RAM 1 GB zaručují rychlé otáčení stránek, rychlejší odezvu a stabilní prostředí pro práci s libovolnou aplikací. E-čtečka má 16 GB vnitřní paměti a slot pro paměťovou kartu microSD (až 32 GB), vejde se tak do ní více než 8000 knih v 19 nejpoužívanějších formátech bez konverze, stejně jako soubory v grafických formátech JPEG, BMP, PNG nebo TIFF.

Uživatel může díky vestavěnému bezdrátovému WiFi připojení a službám Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync a PocketBook Cloud, snadno a rychle stáhnout jakýkoli obsah bez připojení k počítači. Knihovna čtečky obsahuje 97 předem nainstalovaných bezplatných elektronických knih v 14 jazycích, z toho 7 v němčině a 8 v angličtině. Předinstalované slovníky Abbyy Lingvo® umožňují číst a překládat pomocí 24 jazykových kombinací. Vestavěný senzor krytu umožňuje uvést čtečku do režimu spánku jednoduše tím, že ho zavřete. Tím zvýšíte efektivitu využívání baterie.

PocketBook InkPad 3 je průkopníkem nové koncepce designu. Rafinovaný design kombinuje protiklady - hladké zaoblené rohy a ostré hrany, měkké dotykové části a lesklé tlačítka. Všechny tyto prvky tvoří elegantní a harmonický celek. Na přední straně jsou ergonomické tlačítka pro otáčení stránek, ty můžete otáčet také pomocí dotykové obrazovky. Díky vestavěnému g-senzoru lze libovolně měnit držení čtečky ze svislé do vodorovné polohy.

Čtečka PocketBook inkpad 3 je menší a lehčí než její předchozí verze. Při rozměrech 195 x 136,5 mm je jen 8 mm tenká a váží jen 225g.

 pb740_09


 Klíčové vlastnosti:

 • 7,8 palcový displej E Ink Carta ™ HD pro pohodlné čtení
 • Technologie Eye-safe E Ink pro nejlepší zážitek z četby
 • SmartLight pro úpravu jasu a teploty barev
 • Podpora 19 formátů knih a 4 formátů grafiky
 • Váží jen 225 gramů
 • Kompaktní a lehká čtečka e-knih s vysokým rozlišením displeje a mnoha praktickými funkcemi
 • Díky velké paměti 16 GB čtečka pojme až 16000 knih
 • Baterie s kapacitou 1900 mAh vydrží na jedno nabití až 1 měsíc
 • PocketBook formát MP3, můžete tak poslouchat hudbu i audioknihy
 • Funkce Text-to-Speech dokáže převést psaný text na mluvené slovo a libovolnou knihu v jednom z podporovaných formátů vám přečíst
 • Vestavěný G-senzor a funkce automatického otáčení umožňuje čtení na výšku i na šířku
 • Dotyková multisenzorová obrazovka E-Ink Carta odráží světlo jako skutečný papír a je šetrná k očím
 • Displej s úhlopříčkou 6 "má vysoké rozlišení 1872 × 1404 px a 300 DPI, vytváří proto vizuální dojem skutečné knihy
 • Díky zabudovanému šikovnému nasvícení SmartLight si můžete číst skutečně po celý den
 • Chytré nasvícení upravuje nejen jas, ale i teplotu světla, takže ve večerních hodinách například omezuje modrou složku světla, která narušuje produkci spánkového hormonu melatoninu
 • Díky Wi-Fi a online funkcím PocketBook Cloud, readru, Dropbox a Send-to-PocketBook vám umožní do čtečky importovat soubory, aniž byste ji museli připojovat k počítači
 • Široká podpora 19 textových a 4 obrázkových formátů eknih
 • Podporuje chytré usínání / probouzení při zavření / otevření pouzdra
 • Předinstalované slovníky v 24 jazycích usnadňují čtení v cizojazyčných knihách
 • Dvoujádrový procesor a operační paměť 1024 MB zajišťují rychlé a plynulé čtení

 pb740_10

Vytvořte si velkou knihovnu

Čtečka nabízí vnitřní paměť 16 GB. To vám umožní stažení tisíců elektronických knih. Čtečka je velmi ergonomická a lehká. Její hmotnost je pouze 225 gramů. Je tak ideálním zařízením pro každodenní čtení jako v pohodlí domova, tak i na cestách. Pojme navíc až 16000 knih, které do ní lze nahrát i bez použití kabelů, vydrží až měsíc, používání na jedno nabití a podporuje velmi široký spektrum textových i obrázkových formátů knih.

Displej

Pocketbook InkPad 3 PRO je vybaven 7,8 palcovým displejem (19,81 cm) E Ink Carta ™ s optickými vlastnostmi, které jsou blízké běžné tištěné stránce knihy.  

Pohodlné čtení i u bazénu

Zapomeňte na starosti s vodou. Čtečka PocketBook 740 InkPad 3 PRO je vybavena ochranou proti vodě HZO Protection a krytím IPX7, takže je prakticky zcela voděodolná. Číst si můžete u moře i u bazénu, v dešti i ve vánici. Nestane se jí dokonce nic ani tehdy, když ji na půl hodiny ponoříte do vody do hloubky 1m.

Posviťte si na čtení

Čtečka PocketBook 740 InkPad 3 PRO má 7,8" multisenzorový dotykový displej E-Ink Carta nové generace s vysokým rozlišením 1872 × 1404 px a 300 DPI, který vypadá jako skutečná kniha. Navíc disponuje zabudovaným inteligentním osvětlením SmartLight, které automaticky reguluje jas i teplotu nasvícení podle aktuálních podmínek , takže si můžete číst skutečně kdykoliv.

Elektronický inkoust nesvítí, je proto k vašim očím šetrný jako skutečný papír. To ale neznamená, že si za tmy neškrtne: chytré osvícení vám umožní číst skutečně kdykoliv a kdekoliv a umí samo upravovat jas i barvu světla podle okolních podmínek i denní doby.

Výkonný procesor

Výkonný dvoujádrový procesor (2 × 1 GHz) zaručuje maximální rychlost každého úkonu, který čtečce zadáte. Díky procesoru je otáčení stránek svižné. Celková práce se čtečkou je také rychlejší než u starších modelů

pb740_12

Formáty

Čtečka podporuje 19 nejpopulárnějších formátů knih (ACSM, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB (DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF , TXT) a 4 formáty grafiky (JPEG, BMP, PNG, TIFF), včetně formátů komiksů (CBR a CBZ).

Pocketbook umožňuje skvělou práci s formátem PDF. Jedná se o pevný počítačový formát a čtečky s ním mají všeobecně problém. Pokud si zvětšíte nebo zmenšíte písmo, text se nepřekreslí na velikost displeje a začne "přetékat" přes displej. Proto Pocketbook nabízí funkci PDF Reflow, která umožní zalamování textu ve formátu PDF. Pouze si tuto funkci spustíte a můžete libovolně zvětšovat a zmenšovat písmo v PDF formátu a text se Vám vždy překreslí dle velikosti displeje.

Další funkce

Pocketbook 740 InkPad 3 PRO nabízí množství dalších doplňkových funkcí, které práci se čtečkou zpříjemní nebo rozšíří její možnosti. Do čtečky si můžete dohrát další fonty. Čtečka jich sice nabízí celkem dost, ale pokud máte nějaký oblíbený, můžete si jej jednoduše dohrát do čtečky a používat. 

Čtečka také obsahuje slovníky. Ty si lze přikoupit nebo stáhnout z internetu a nahrát do čtečky. Slovník zde funguje podobně jako např. u Amazonu. V otevřené knize si prstem klepnete a podržíte na dané slovo. Otevře se nové okno, kde bude výklad daného slova v angličtině a také český překlad. Pocketbook používá slovníky ABBYY LINGVO. Ve čtečce je již přednastavený výkladový slovník anglický a také anglicko-český překladový. Další slovníky můžete dle potřeby doplnit. 

Čtečka také umožňuje vpisovat poznámky do textu a používat záložky. Poznámky lze psát kompletně v češtině a lze je poté exportovat do počítače, kde s nimi můžete dále pracovat. 

Z online funkcí je zde internetový prohlížeč pro používání internetu. Lze také využívat cloudové úložiště dropbox nebo si posílat knihy bezdrátově přes WiFi přímo do čtečky. Tato funkce se jmenuje Send to Pocketbook. Po registraci dostane čtečka přidělenou mailovou adresu a pomoci ní můžete dokumenty posílat např. z počítače přímo bezdrátově do čtečky.

Nechybí zde ani hry (sudoku, karetní hry, šachy, klondike). 

 pb740_11

Shrnutí informací o čtečkce knih Pocketbook 740 InkPad 3 PRO:

PocketBook s hrdostí představuje PocketBook InkPad 3 Pro - novou edici 7,8 palcové čtečky elektronických knih s ochranou proti vodě a možností připojení rozhraní Bluetooth. Tyto nové funkce spolu s elegantním designem, SmartLight a zvukovým výstupem dělají nový model Pocketbook skutečně profesionálním kouskem na poli čteček elektronických knih.

Velké příležitosti díky velké čtečce elektronických knih
Nový model PocketBook InkPad 3 Pro ve velikosti knihy je vybaven 7,8 palcovou obrazovkou E Ink Carta ™ HD (1404 x 1872) s rozlišením 300 DPI. Takový displej se postará, že doslova zmizí hranice mezi běžnou a elektronickou stranou, protože velikost čtečky se co nejvíce podobá průměrné tištěné knize. Díky obrazovce nejnovější generace zapomenete, že si čtete na čtečce. Oči necítí žádnou zátěž a zlepšuje se i příjem informací. Je to stejné jako při čtení běžné papírové knihy.

Smart přizpůsobení pro váš smart životní styl
Technologie SmartLight je něco víc než jen obyčejné podsvícení. Tato funkce automaticky vyrovná jas a teplot barev obrazovky v závislosti na osvětlení a denního času. Uživatel si může manuálně nastavovat jas a teplotu barev podsvícení přímo na straně knihy. Kromě toho si lze vytvářet šablony s různými soubory nastavení jasu obrazovky, čímž si zjednodušíte práci s čtečkou a ušetříte si i čas.

Není určena pouze čtenářům, ale i lidem, co si knihu rádi vyslechnou
PocketBook inkpad 3 Pro má poskytovat maximální možnosti každému uživateli. Knihy na tomto zařízení nejenže můžete číst, ale dají se i poslouchat. Může za to USB audio adaptér a bezdrátové připojení přes rozhraní Bluetooth. Čtečka podporuje dva nejpopulárnější zvukové formáty - mp3 a M4B. Díky tomu si můžete pohodlně kdekoliv poslechnout a označovat záložkami své oblíbené audioknihy. Případně se prostě během číst zaposlouchejte do hudby!

Další užitečnou funkcí PocketBook InkPad 3 Pro, která stojí za zmínku, je možnost převodu textu na řeč, díky čemuž se z vaší čtečky stane skutečný vypravěč. Pomocí funkce převodu textu na řeč zařízení převede text e-knihy na hlas, který následně nahlas přečte textový soubor z knihovny čtečky.

Díky rychlosti zvládne každý úkol
PocketBook InkPad 3 Pro disponuje vysokovýkonným dvoujádrovým procesorem a 1 GB pamětí RAM, což výrazně zvyšuje rychlost čtečky. V první řadě zajišťuje rychlost spouštění aplikací a služeb spolu s plynulým otáčením stránek.

Baterie s kapacitou 1 900 mAh se postará o týdny čtení bez nutnosti nabíjení. Interní paměť čtečky se rozšířila na 16 GB, což umožňuje uložení elektronické knihovny s více než 3000 knihami. PocketBook inkpad 3 Pro podporuje 19 knižních a 4 grafické formáty (JPEG, BMP, PNG a TIFF). Všechny tyto soubory si navíc lze jednoduše do čtečky stáhnout díky zabudovanému rozhraní Wi-Fi a online službám: Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Cloud.

Předinstalované slovníky Abbyy Lingvo® s 24 jazykovými kombinacemi nejenže zjednodušují čtení a překlad cizojazyčné literatury, ale také mění PocketBook inkpad 3 Pro na neocenitelného pomocníka během cestování.

Stylová čtečka s nízkou hmotností - ideální společník
PocketBook inkpad 3 Pro se od konkurence neliší pouze velkou HD obrazovkou s úhlopříčkou 7,8 palce. Při rozměrech 195 x 136,5 x 8 mm je hmotnost zařízení pouze 225 gramů, díky čemuž jej můžete s sebou nosit během každodenních výletů do města, či do vzdálenějších končin.

Čtečka elektronických knih vynikne díky stylovému a důmyslnému designu, který odráží nejnovější globální trendy. Výrobek nejenže vypadá skvěle, je také mimořádně ergonomický a pohodlně se používá. Jednoduše se drží a lze jej ovládat i jednou rukou.

více o firmě Pocketbook

PocketBook je 3. největší světový výrobce prémiových elektronických čteček založených na technologii E Ink („elektronický papír“) a multimediálních čteček a tabletů založených na operačním systému Android. Společnost PocketBook byla založena v roce 2007 a má sídlo ve švýcarském městě Lugano. Její produkty se dnes prodávají ve 32 zemích. Cílevědomý tým odborníků společnosti PocketBook vytváří exkluzivní produkty nejvyšší možné kvality a snaží se dosáhnout dokonalosti v každém ohledu. Dobře také předvídá veškeré možné potřeby moderního čtenáře.


Technická specifikace:

 • Typ displeje: E Ink Carta™ nové generace
 • Rozlišení displeje: 1872 × 1404
 • Velikost displeje: 7,8” (19.81 cm)
 • DPI: 300
 • Barevná hloubka: 16 úrovní stupnice šedé
 • Dotyková obrazovka: Kapacitní (vícesenzorová)
 • Vodotěsnost: Ano - IPX8
 • Nasvícení: Ano - SMARTlight, lze regulovat jas i teplotu (odstranění modrého světla)
 • Procesor: Dvoujádrový (2 × 1 GHz)
 • RAM: 1024 MB
 • Vnitřní paměť: 16 GB
 • Baterie: 1900 mAh (lithium-polymerová). Výdrž baterie až jeden měsíc (může se lišit v závislosti na režimu použití, připojení a nastavení).
 • Senzor pokrytí: Ano
 • Zvukový výstup: 3,5 jack přes USB adaptér, Bluetooth; audio formáty MP3 a M4B, Text to speech (strojové předčítání knih)
 • WiFi: Ano (802.11 b/g/n)
 • Výstup USB: Micro USB
 • Rozšiřitelná paměť: Ne
 • Platforma (operační systém): Linux 3.10.65
 • Formáty elektronických knih (bez převodu): ACSM, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB(DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF, TXT
 • Formáty obrázků: JPEG, BMP, PNG, TIFF
 • Slovníky: ABBYY Lingvo® dictionaries (24 language combinations), English - German, Webster's Dictionary 1913
 • Online služby: PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox PocketBook, Send-to-PocketBook
 • Aplikace: Knihkupectví, Knihovna, Slovník, Prohlížeč, Galerie, Kalkulačka, Poznámka, Zprávy RSS, Šachy, Klondike, Klikyháky, Sudoku
 • Materiál těla: Plast, povrch Soft Touch
 • Rozměry: 195 × 136,5 × 8 mm
 • Hmotnost: 225g

Obsah balení Pocketbook 740 InkPad 3 pro, Metallic Grey (šedý):

Celý popis produktu vytvořil osobně majitel obchodu Tomáš Pejcha a je zakázáno jej jakkoliv použít pro komerční využití. 

Barva šedá
Audio Ano
Bluetooth Ano
E-Ink Carta
Jazyk menu CZ
Kapacita 16 GB
Osvětlení displeje Ano
Paměťová karta Ne
Rozlišení displeje 1872x1404
Tlačítka pro ovládání Ano
Velikost displeje 7,8"
Vodotěsnost Ano
WiFi Ano
SmartLight Ano

Představení čtečky Pocketbook 740 InkPad 3 PRO


Rozbalení čtečky Pocketbook 740 InkPad 3 PRO


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: