Garance 0 vadných bodů na displeji

Zdarma Vám zajistíme kontrolu nové čtečky, zda nemá vadné pixely na displeji. Tento vadný bod se projevuje jako vysoce svítící bod na displeji čtečky. Jedná se o podobný problém jako tzv. mrtvé pixely na displejích LCD monitorů. Většina výrobců má v toleranci až 3 tyto vadné body. Pokud tedy budete mít na displeji 1-3 mrtvé pixely, není to důvod pro uznání reklamace. 
Pokud tedy nechcete mít čtečku s vadným bodem, využijte naši novou akci. Zdarma Vám před odesláním čtečku zkontrolujeme, zda neobsahuje nějaký vadný bod. Budete tedy mít jistotu 100% kvality displeje. Toto je velmi důležité, protože čtečka slouží ke čtení, je nutné se soustředit na text a oko vnímá každou nerovnoměrnost nebo kaz mnohem více než např. při hraní her na tabletu.
Jako jediný obchod v ČR nabízíme tuto službu pro všechny čtečky knih a to ZDARMA!
Tato akce platí pro všechny čtečky zakoupené v našem obchodě ASTRE a je platná do konce letošního roku. V případě kladných ohlasů akci prodloužíme dále. V případě dotazů a nejasností nám pište na info@astre.cz nebo volejte na 602 866 446
 
PODMÍNKY:
1. uveďte do poznámky v objednávce slovo DISPLEJ nebo napište do poznámky, že chcete zkontrolovat displej. 
2. čtečku Vám rozbalíme, zkontrolujeme displej, zpět pečlivě zabalíme a odešleme.
3. V případě vadných bodů čtečku vyměníme za nový kus.
 
OTÁZKY A ODPOVĚDI:
1. Proč není garance u každé čtečky automaticky a je nutné o kontrolu požádat v poznámce?
Při kontrole displeje je nutné čtečku rozbalit a spustit. Pokud někdo nechce mít porušený obal, nevyplní žádnou poznámku a kontrolu provádět nebudeme.
 
2. Je tato služba zdarma?
Ano, kompletní kontrola a případná výměna čtečky je zdarma.
 
3. Může se vadný bod objevit později?
Ne, vadné body vznikají při výrobě čtečky. V čase se již neobjevují. Mohou také vzniknout mechanickým poškozením (např. vryp do vrchní vrstvy displeje).

garance_vadnych_bodu