PocketBook 633 Color - Moon Silver, 16GB, WiFi, barevný displej + ZDARMA 7500 KNIH NA DVD + DOTYKOVÉ PERO + OCHRANNÁ FÓLIE NA DISPLEJ + BALÍČKY KNIH V CENĚ 1400,-Kč + GARANCE 0 VADNÝCH BODŮ

 
Novinka Tip Efekt lupa
 • 1 z 15
 

Plně v češtině, barevný e-ink displej, kapacita 16GB, rozlišení 1448x1072px, výdrž 6 týdnů na 1 nabití, zvukový výstup, bluetooth, displej E-ink Kaleido, WiFi, integrované osvětlení, barva Moon Silver (měsíční stříbrná). Doručení do 24 hodin, bonusy zdarma!

Dostupnost Na dotaz
Rozšířená záruka ?
Běžná cena 5 549 Kč
Ušetříte 959 Kč (–17 %)
Cena 3 793,39 Kč bez DPH
4 590 Kč
Kód produktu PB633SM
Značka Pocketbook
Kategorie Pocketbook
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

PocketBook 633 Color, Moon Silver

PocketBook Color je první evropskou barevnou čtečkou eknih se 6 palcovou obrazovkou E Ink Kaleido. PocketBook Color představuje novou úroveň čtení eknih - díky technologii ePaper E Ink Print Color se dětské knihy s ilustracemi a komiksy, vzdělávací a odborná literatura stávají mnohem informativnější. Zařízení je vybaveno i rozhraním Bluetooth a podporuje zvukové soubory.

pb633_15

Představení čtečky s barevným e-ink displejem

Displej E Ink Kaleido dokáže zobrazit 4096 barev a zároveň zachovává všechny jedinečné vlastnosti technologie E Ink. V černobílém režimu má obrazovka HD rozlišení s 300 dpi, což zaručuje ostrý kontrast displeje. Obrazovka E-Ink Kaleido se zapnutým předním osvětlením předvádí to nejpříjemnější pro vnímání okem. Uživatelé si mohou navíc upravit nastavení barev každé konkrétní knihy jednoduchou úpravou parametrů jako Kontrast, Jas, Gama korekce a Sytost.

Bluetooth a zvuk - vše pro posluchače knih

PocketBook Color podporuje 6 populárních zvukových formátů, což je dobrá zpráva pro všechny fanoušky audioknih a hudby. A díky rozhraní Bluetooth získáte ještě větší volnost při ovládání čtečky eknih: můžete si připojit bezdrátová sluchátka a soubory přenášet bez kabelů či adaptérů. Další užitečnou funkcí je převod textu na řeč, která umožňuje hlasové vyjádření textových souborů v jednom ze 16 jazyků.

Potěšení z četby na cestách

Díky své kompaktnosti (161,3 × 108 × 8 mm) a hmotnosti (pouze 160g) je tato čtečka eknih vhodná pro ty, kteří si svůj denní program nedokáží představit bez čtení. Toto zařízení můžete mít pohodlně po ruce, kamkoli půjdete: PocketBook Color se snadno vejde do školního batohu, kabelky a dokonce i do kapsy bundy nebo džín! Přední osvětlení umožňuje čtení v libovolných podmínkách, bez ohledu na stav světla: v dopravních prostředcích, v kavárně a dokonce i ve stanu. Čtečku eknih můžete pohodlně držet jednou rukou a zároveň otáčet stránky pomocí dotykové obrazovky nebo tlačítek na předním panelu.

Vytvořte si knihovnu

PocketBook Color vyniká i podporou 29 formátů - 19 knižních, 6 zvukových a 4 grafických. Řadí se tím mezi špičkové světové zařízení co se týče počtu formátů a poskytuje čtenáři možnost stáhnout si obsah bez konverze. Navíc, díky 16 GB interní paměti a slotu na paměťové karty s kapacitou až 32 GB se do této čtečky eknih vejde obrovská elektronická knihovna.

Produktivita a energetická účinnost

Tato čtečka eknih je vybavena výkonným dvoujádrovým procesorem, který umožňuje jednoduše zvládnout všechny úkoly: rychlé otevírání jakýchkoli souborů, plynulé otáčení stran, okamžitá synchronizace s cloudovými službami atd. A díky výkonné 1900 mAh baterii lze zařízení používat až jeden měsíc bez nabíjení. Další užitečnou funkcí pro úsporu energie baterie je snímač krytu, který při zavření krytu automaticky přepne čtečku eknih do režimu spánku.

pb633_14

Čtení na cesty

Tato čtečka vás na první pohled zaujme svým stylovým designem ve stříbrné barvě a ergonomickým tvarem, díky kterému se perfektně drží v ruce. Je vybavena 6 palcovým, dotykovým, barevným, nasvíceným displejem se speciálními optickými vlastnostmi, které zaručují ten nejlepší zážitek ze čtení. Dvoujádrový procesor poskytuje kvalitní a rychlé fungování čtečky po dlouhou dobu. Díky 1900 mAh baterii si užijete až jeden měsíc čtení bez nutnosti nabíjení. Čtečka podporuje až 19 formátů knih, dále grafické a komiksové formáty. Nabízí také slovníky, online služby (PocketBook Cloud, readru, Dropbox PocketBook, Send-to-PocketBook) a širokou škálu aplikací (Knihkupectví, Knihovna, Prohlížeč, Galerie, Kalkulačka, Poznámka, Zprávy RSS, Šachy, Klondike, Klikyháky, Sudoku). Vnitřní paměť 16 GB nabízí prostor pro nahrání tisíců knih. Samozřejmostí je připojení na síť WiFi. Rozměry čtečky jsou 161,3 × 108 × 8 mm.


Klíčové vlastnosti:

 • 6 palcový barevný displej E Ink Kaleido™ HD pro pohodlné čtení
 • kompletně v češtině
 • Technologie Eye-safe E Ink pro nejlepší zážitek z četby
 • SmartLight pro úpravu jasu a teploty barev
 • Podpora 19 formátů knih a 4 formátů grafiky
 • Váží jen 160 gramů, její váhu tak v tašce téměř nepoznáte
 • Kompaktní a lehká čtečka e-knih s vysokým rozlišením displeje a mnoha praktickými funkcemi
 • Díky velké paměti 16 GB čtečka pojme až 16000 knih
 • Baterie s kapacitou 1900 mAh vydrží na jedno nabití až 1 měsíc
 • PocketBook formát MP3, můžete tak poslouchat hudbu i audioknihy
 • Funkce Text-to-Speech dokáže převést psaný text na mluvené slovo a libovolnou knihu v jednom z podporovaných formátů vám přečíst
 • Vestavěný G-senzor a funkce automatického otáčení umožňuje čtení na výšku i na šířku
 • Dotyková multisenzorová obrazovka E-Ink Kaleido odráží světlo jako skutečný papír a je šetrná k očím
 • Displej s úhlopříčkou 6 "má vysoké rozlišení 1448 × 1072 px a 300 DPI (v barvě 100 DPI), vytváří proto vizuální dojem skutečné knihy
 • Díky zabudovanému šikovnému nasvícení SmartLight si můžete číst skutečně po celý den
 • Chytré nasvícení upravuje nejen jas, ale i teplotu světla, takže ve večerních hodinách například omezuje modrou složku světla, která narušuje produkci spánkového hormonu melatoninu
 • Díky Wi-Fi a online funkcím PocketBook Cloud, readru, Dropbox a Send-to-PocketBook vám umožní do čtečky importovat soubory, aniž byste ji museli připojovat k počítači
 • Široká podpora 19 textových, 4 obrázkových a 6 zvukových formátů eknih
 • Podporuje chytré usínání / probouzení při zavření / otevření pouzdra
 • Předinstalované slovníky v 24 jazycích usnadňují čtení v cizojazyčných knihách
 • Dvoujádrový procesor a operační paměť 512 MB zajišťují rychlé a plynulé čtení

pb633_13

Vytvořte si velkou knihovnu

Čtečka nabízí vnitřní paměť až 16 GB. To vám umožní stažení tisíců elektronických knih. Čtečka je velmi ergonomická a lehká. Její hmotnost je pouze 160 gramů. Je tak ideálním zařízením pro každodenní čtení jako v pohodlí domova, tak i na cestách. Pocketbook 633 Color se vám skutečně téměř vejde do kapsy. Velmi kompaktní a lehké provedení z ní činí ideálního společníka na cesty - její váhu prakticky nepoznáte. Pojme navíc až 16000 knih, které do ní lze nahrát i bez použití kabelů, vydrží až měsíc, používání na jedno nabití a podporuje velmi široký spektrum textových i obrázkových formátů knih.

Displej

Pocketbook Color je vybaven 6 palcovým, barevným displejem (15,24 cm) E Ink Kaleido™ s optickými vlastnostmi, které jsou blízké běžné tištěné stránce knihy.

Posviťte si na čtení

Čtečka PocketBook 633 Color má 6" multisenzorový dotykový displej E-Ink Kaleido s vysokým rozlišením 1448 × 1072 px a 300 DPI, který vypadá jako skutečná kniha. Navíc disponuje zabudovaným inteligentním osvětlením SmartLight, které automaticky reguluje jas i teplotu nasvícení podle aktuálních podmínek, takže si můžete číst skutečně kdykoliv. Pokud využíváte barevný displej, sníží se DPI na 100.

Elektronický inkoust nesvítí, je proto k vašim očím šetrný jako skutečný papír. To ale neznamená, že si za tmy neškrtne: chytré osvícení vám umožní číst skutečně kdykoliv a kdekoliv a umí samo upravovat jas i barvu světla podle okolních podmínek i denní doby.

Výkonný procesor

Výkonný dvoujádrový procesor (2 × 1 GHz) zaručuje maximální rychlost každého úkonu, který čtečce zadáte. Díky procesoru je otáčení stránek svižné. Celková práce se čtečkou je také rychlejší než u starších modelů

pb633_05

Formáty

Čtečka podporuje 19 nejpopulárnějších formátů knih (ACSM, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB (DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF , TXT), 4 formáty grafiky (JPEG, BMP, PNG, TIFF), včetně formátů komiksů (CBR a CBZ) a 6 zvukových formátů - podpora MP3, OGG, M4A, M4B, Text to speech (TTS - ne CZ).

Pocketbook umožňuje skvělou práci s formátem PDF. Jedná se o pevný počítačový formát a čtečky s ním mají všeobecně problém. Pokud si zvětšíte nebo zmenšíte písmo, text se nepřekreslí na velikost displeje a začne "přetékat" přes displej. Proto Pocketbook 633 nabízí funkci PDF Reflow, která umožní zalamování textu ve formátu PDF. Pouze si tuto funkci spustíte a můžete libovolně zvětšovat a zmenšovat písmo v PDF formátu a text se Vám vždy překreslí dle velikosti displeje.

Další funkce

Pocketbook 633 nabízí množství dalších doplňkových funkcí, které práci se čtečkou zpříjemní nebo rozšíří její možnosti. Do čtečky si můžete dohrát další fonty. Čtečka jich sice nabízí celkem dost, ale pokud máte nějaký oblíbený, můžete si jej jednoduše dohrát do čtečky a používat.

Čtečka také obsahuje slovníky. Ty si lze přikoupit nebo stáhnout z internetu a nahrát do čtečky. Slovník zde funguje podobně jako např. u Amazonu. V otevřené knize si prstem klepnete a podržíte na dané slovo. Otevře se nové okno, kde bude výklad daného slova v angličtině a také český překlad. Pocketbook používá slovníky ABBYY LINGVO. Ve čtečce je již přednastavený výkladový slovník anglický a také anglicko-český překladový. Další slovníky můžete dle potřeby doplnit.

Čtečka také umožňuje vpisovat poznámky do textu a používat záložky. Poznámky lze psát kompletně v češtině a lze je poté exportovat do počítače, kde s nimi můžete dále pracovat.

Z online funkcí je zde internetový prohlížeč pro používání internetu. Lze také využívat cloudové úložiště dropbox nebo si posílat knihy bezdrátově přes WiFi přímo do čtečky. Tato funkce se jmenuje Send to Pocketbook. Po registraci dostane čtečka přidělenou mailovou adresu a pomoci ní můžete dokumenty posílat např. z počítače přímo bezdrátově do čtečky.

Nechybí zde ani hry (sudoku, karetní hry, šachy, klondike).

pb633_11

více o firmě Pocketbook

PocketBook je 3. největší světový výrobce prémiových elektronických čteček založených na technologii E Ink („elektronický papír“) a multimediálních čteček a tabletů založených na operačním systému Android. Společnost PocketBook byla založena v roce 2007 a má sídlo ve švýcarském městě Lugano. Její produkty se dnes prodávají ve 32 zemích. Cílevědomý tým odborníků společnosti PocketBook vytváří exkluzivní produkty nejvyšší možné kvality a snaží se dosáhnout dokonalosti v každém ohledu. Dobře také předvídá veškeré možné potřeby moderního čtenáře.


Technická specifikace:

 • Typ displeje: barevný E Ink Kaleido™ nové generace
 • Rozlišení displeje: 1448 × 1072
 • Velikost displeje: 6” (15.24 cm)
 • DPI: 300 (v barvě 100)
 • Barevná hloubka: 16 úrovní stupnice šedé
 • Dotyková obrazovka: Kapacitní (vícesenzorová)
 • Vodotěsnost: Ne
 • Nasvícení: Ano - SMARTlight, lze regulovat jas i teplotu (odstranění modrého světla)
 • Procesor: Dvoujádrový (2 × 1 GHz)
 • RAM: 512 MB
 • Vnitřní paměť: 16 GB
 • Baterie: 1900 mAh (lithium-polymerová). Výdrž baterie až jeden měsíc (může se lišit v závislosti na režimu použití, připojení a nastavení).
 • Senzor pokrytí: Ano
 • Zvukový výstup: 3,5 jack přes USB adaptér, Bluetooth; audio formáty MP3 a M4B, M4A, OGG Text to speech (strojové předčítání knih)
 • WiFi: Ano (802.11 b/g/n)
 • Výstup USB: Micro USB
 • Rozšiřitelná paměť: Ano, kapacitu lze rozšířit až o 32GB
 • Platforma (operační systém): Linux 3.10.65
 • Formáty elektronických knih (bez převodu): ACSM, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB(DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF, TXT
 • Formáty obrázků: JPEG, BMP, PNG, TIFF
 • Slovníky: ABBYY Lingvo® dictionaries (24 language combinations), English - German, Webster's Dictionary 1913
 • Online služby: PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox PocketBook, Send-to-PocketBook
 • Aplikace: Knihkupectví, Knihovna, Slovník, Prohlížeč, Galerie, Kalkulačka, Poznámka, Zprávy RSS, Šachy, Klondike, Klikyháky, Sudoku
 • Materiál těla: Plast, povrch Soft Touch
 • Rozměry: 161.3 × 108 × 8 mm
 • Hmotnost: 160g

Obsah balení Pocketbook 633 color, moon silver:

Celý popis produktu vytvořil osobně majitel obchodu Tomáš Pejcha a je zakázáno jej jakkoliv použít pro komerční využití.

Barva Moon Silver
Audio Ano
Bluetooth Ano
E-Ink Kaleido
Jazyk menu CZ
Kapacita 16 GB
Osvětlení displeje Ano
Paměťová karta Ano
Rozlišení displeje 1448x1072
Tlačítka pro ovládání Ano
Velikost displeje 6"
Vodotěsnost Ano
WiFi Ano
SmartLight Ano

Představení čtečky Pocketbook 632 Touch HD 3


Rozbalení čtečky Pocketbook 632 Touch HD 3


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: