Amazon Kindle Paperwhite 3 - bez reklam, černý - WiFi, 4 GB + ZDARMA 7500 KNIH NA DVD + DOTYKOVÉ PERO + OCHRANNÁ FÓLIE NA DISPLEJ + BALÍČKY KNIH V CENĚ 1400,-Kč + GARANCE 0 VADNÝCH BODŮ

 
Výprodej Efekt lupa
 • 1 z 9
 

Kapacita 4 GB, rozlišení 1440x1050px, výdrž 6 týdnů na 1 nabití, displej E-ink Carta, WiFi, integrované osvětlení, bez reklam, černá barva. Doručení do 24 hodin, bonusy zdarma!

Dostupnost Momentálně nedostupné (>5 ks)
Rozšířená záruka ?
Běžná cena 4 899 Kč
Ušetříte 850 Kč (–17 %)
Cena 3 346,28 Kč bez DPH
4 049 Kč
Kód produktu KP3BLBR
Značka Amazon
Kategorie Čtečky knih ve slevě
Záruka 2 roky
 

amazon kindle Paperwhite 3

Nová čtečka Kindle má patentované vestavěné podsvícení, které rovnoměrně osvětluje celou obrazovku. Čtení je tak možné za všech světelných podmínek. Paperwhite displej je téměř nerozeznatelný od opravdového papíru. Displej s touto technologií nabízí neuvěřitelný komfort při čtení. Po chvíli zapomenete, že držíte v ruce elektronické zařízení, protože čtení na Kindle nenamáhá vaše oči jako čtení na tabletu nebo notebooku. Na rozdíl od LCD displejů, displej Paperwhite neodráží světlo a čtení je tak možné i na přímém slunci. Kindle můžete číst zblízka jako skutečnou knihu. Kindle Paperwhite má nová vyladěná písma - 7 fontů a 8 nastavitelných velikostí

Amazon Kindle Paperwhite je jedna z nejpokrokovějších čteček elektronických knih současnosti, kterou nyní můžete vlastnit i Vy. Mezi její nejdůležitější vlastnosti patří vylepšený dotykový displej s podsvícením, kompaktní rozměry a nízká hmotnost či bezkonkurenční výdrž baterie.

Vylepšení modelu Kindle Paperwhite 3

 • Nové písmo Bookerly
 • O 25 % vyšší kontrast než jiné modely Kindle
 • Větší rozlišení displeje (o 62% více pixelů než předchozí generace, nyní 1440x1050 pixelů)
 • Nový elegantní design
 • Obsahuje patentovaný podsvit, díky kterému můžete číst i v noci
 • Výdrž baterie až měsíc i s podsvitem – na jedno nabití můžete číst až dva měsíce (při vypnuté WiFi)
 • Jemnost displeje 300 DPI
 • Rychlejší otáčení stránek – nepřerušované čtení
 • Nový webový prohlížeč – Brouzdejte na internetu pomocí WiFi

kp3_10

dotyková čtečka knih Amazon Kindle Paperwhite 3

Komfortní čtení ve dne i v noci

Jednou z největších inovací nové čtečky Amazon Kindle Paperwhite je její displej. Ten je stejně jako u jejího předchůdce dotykový (ačkoli nyní využívá pokročilejší kapacitní technologii), nově však získal také podsvícení. Na rozdíl od starších modelů je tak možné bez jakýchkoli nepříjemností (a nutnosti dokupovat další příslušenství) číst i na místech s horším světlem či dokonce i v úplné tmě. Displej je založený na tzv. E-Ink technologii, což znamená, že je současně také energeticky úsporný a šetrný na oči. Komfort při čtení pak završuje vysoké rozlišení 1440 x 1050 bodů. Pokud sečteme všechny vlastnosti tohoto revolučního displeje, získáme téměř dokonalou čtečku elektronických knih. 

kp3_02

Chcete si číst v šeru nebo ve tmě? Žádný problém...

Bohaté možnosti při čtení

Uživatel má během čtení k dispozici řadu funkcí a možností, které dokáží výrazně zvýšit jeho požitek. Základem je možnost nastavení písma, která čítá výběr z několika velikostí textu, výběr fontů, nastavení zarovnání či nastavení řádkování. K dispozici je rovněž možnost nastavení zobrazení ve vodorovném nebo svislém režimu. Mezi další příjemné vlastnosti patří možnost přidávat si do textu na vybraná místa záložky (ačkoli si přístroj samozřejmě pamatuje, kde jste při čtení skončili) a dokonce i textové poznámky. Se záložkami a poznámkami lze později pohodlně pracovat. V textu lze dokonce také označovat vybrané zajímavé pasáže, které si může čtenář uschovat na později a dokonce se o ně může prostřednictvím sociálních sítí podělit také se svými přáteli.

Digitální knihovnička vždy při sobě

Vestavěná paměť čtečky o kapacitě 4 GB pojme několik tisíc elektronických knih nebo nejrůznějších článků a dokumentů. Před jakoukoli cestou tak odpadá nutnost se rozhodovat, jaké knihy či časopisy zabalíte do omezeného prostoru Vašich zavazadel - jednoduše si je sbalíte všechny. Další výhoda plyne z toho, že si kdykoli a kdekoli budete moci přečíst to, na co máte zrovna v tu chvíli náladu. Díky WiFi je možné knížky a další materiály do čtečky pohodlně stahovat i ve chvílích, kdy nemáte přístup ke svému stolnímu počítači.

kp3_19

jednotlivé vrstvy displeje Kindle Paperwhite

Kompaktní rozměry

Mezi další klady této čtečky patří také její kompaktní rozměry a nízká hmotnost. O přítomnosti čtečky v kabelce či brašně ani nevíte, kdykoli se však vyskytne krátká chvíle, můžete si čtečku ihned vytáhnout a přečíst si několik dalších odstavců či kapitol své oblíbené knihy či článku. Spuštění čtečky je okamžité, jedná se tedy o skvělého společníka nejen do MHD, nový Amazon Kindle je dokonce tenčí, než obyčejná tužka.

Výborná výdrž

Díky energeticky šetrnému E-Ink displeji se může čtečka pochlubit také výbornou výdrží na baterie, která činí v závislosti na délce čtení a intenzitě využívání Wi-Fi připojení až několik týdnů. Rozhodně se tedy nemusíte obávat, že čtečka vypoví službu v tu nejméně vhodnou chvíli, jako se tomu často stává u notebooků či mobilních telefonů. Starosti si nemusíte dělat ani při dlouhodobých pobytech v místech bez možnosti připojení k elektrické síti.

kp3_08

číst můžete i na přímém slunci bez odlesků

Velký výběr knih

Jako primární zdroj knih slouží elektronický obchod společnosti Amazon, kde je možné zakoupit obrovské množství titulů (bohužel však převážně v angličtině). Nic ale není ztraceno ani v případě českých čtenářů. Ti si mohou svou oblíbenou knihu koupit v českých obchodech. Do čtečky si je možné také nechat automaticky zasílat zpravodajství a různé další články z celé řady českých internetových serverů. Knížky a různé další dokumenty je možné do čtečky také nahrát prostřednictvím USB kabelu, což je ideální cesta, jak číst např. služební dokumenty či poznámky ze školních přednášek. Ani zde však možnosti nekončí, i na českém internetu je možné najít další zdroje, ze kterých je možné zcela legálně získat další čtení, např. klasickou českou literaturu. Dokumenty je možné do čtečky také zasílat prostřednictvím speciálního e-mailu, přes který je možné zasílat rovněž materiály, které nejsou čtečkou standardně podporovány k zobrazení.

Formátování knih

Kindle Paperwhite podporuje zobrazení českých znaků ve všech formátech knih. Vaše dokumenty (např. z aplikace MS Word – .doc) můžete také zaslat jako přílohu emailu na adresu Kindle („jméno“ @ free.kindle.com). Soubor bude převeden do formátu Kindle a poslán do vašeho Kindle přes Wi-Fi připojení a také na emailovou adresu přiřazenou k vašemu účtu na Amazon.com. Více informací viz. osobní dokumenty na Kindle prostřednictvím služby Whispernet (www.amazon.com).

Kindle Paperwhite umí obrázky a fotografie zvětšovat na plnou velikost displeje. Zobrazení je perfekně ostré. PDF soubory si můžete přečíst v jejich nativní velikosti, zobrazit v režimu na šířku nebo zvětšovat až na 300% velikosti. Můžete tak zvětšit malé písmo, tabulku nebo graf. Můžete také převést PDF dokument do formátu Kindle a vytvořit tak klasickou knihu pro Kindle.

k2019_16

kvalitní pouzdro dokonale ochrání čtečku

Hlavní vlastnosti

 • Výborně čitelný dotykový E-Ink displej
 • Vestavěné podsvícení pro čtení za horších světelných podmínek
 • Kompaktní rozměry a nízká hmotnost
 • Paměť pro uložení několika tisíc knih nebo článků
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Možnost bezdrátového stahování knih a článků (Wi-Fi)
 • Intuitivní prostředí, jednoduché ovládání
 • Bezchybná podpora českých znaků
 • Široká podpora různých typů formátů, možnost převodu dalších formátů, které standardně nejsou podporovány
 • Pokud uživatel narazí na cizojazyčný text, má k dispozici vestavěný slovník s více než 250 000 záznamy a definicemi. Díky Wifi si můžete knihy stáhnout za méně než 60 sekund (dle velikosti souboru).
 • Nový vysoce kontrastní dotykový E-Ink displej s úhlopříčkou 6“ nabízí skvělý kontrast s vynikající čitelností na přímém slunci a rozlišení 300 ppi se zobrazením 16 odstínů šedi. Matné provedení displeje umožňuje číst knihy i za nepříznivých světelných podmínek a horní podsvícení, které neoslňuje čtenáře a umožňuje delší čtení bez unavení očí. Osm nastavitelných velikostí písma spolu s otáčením obrazovky na výšku i na šířku umožní každému uživateli zvolit si, co bude pro něj optimální. Díky technologii E-Ink nebudete pociťovat únavu očí při čtení.

kp3_04

další vlastnosti 

Při prvním spuštění vás čtečka vyzve zvolit jazyk. Češtinu zde však zatím nehledejte. Na výběr máte cca 15 jazyků. Ovládání čtečky je však jednoduché a intuitivní, že ho zvládne každý, i bez znalosti  jazyků.

Čtečka Kindle je vybavena množstvím zajímavých a užitečných funkcí. Opravdu praktickou funkcí je možnost změny velikosti písma podle potřeby. Kromě velikosti lze měnit také i font písma, řádkování, boční a horní okraje. Jako skvělý doplněk vnímáme i přehled naposledy přečtených knih, který najdete na úvodní straně. Navíc s touto čtečkou máte vždy informace o tom, kde se při čtení právě nacházíte. Vaše eknihy si můžete zobrazit s úvodní obálkou nebo se rozhodnout pro jednoduchý, ale přehledný seznam. Pokud si z knih děláte rádi výpisky zajímavých citátů či výroků, s touto čtečkou si přijdete na své. Umožňuje vytvářet vlastní poznámky pod čarou, dělat výňatky z knih, o které se následně můžete podělit se svými přáteli na sociální síti. Vynikající funkcí je také integrovaný výkladový slovník, který se vám nepochybně hodí při čtení odborné literatury. Slovníky lze do čtečky libovolně dohrávat. V této čtečce naleznete nové písmo Kindle Bookerly, které je vydařeným spojením těch nejlepších písem z tištěných knih, přičemž je plně přizpůsobené pro digitální zařízení.

Čtečka Amazon Kindle disponuje vnitřní pamětí o velikosti 4 GB, což pro vás jako uživatele znamená opravdu velké množství knih na jednom místě. Do čtečky si knihy můžete stáhnout prostřednictvím bezdrátového internetového připojení Wifi. Důležité je však to, aby všechny knihy patřily mezi podporované formáty - PDF, MOBI, AZW, DOC, HTML, DOCX, PRC, TXT. 

kp4_12

A co výdrž?

Za zmínku nepochybně stojí i úctyhodná výdrž, která je při dennodenním využívání čtečky v délce cca 30 minut při vypnutém Wifi připojení přibližně 6 týdnů. V číslech to znamená následující:

 • Průměrná výdrž baterie - 4 až 6 týdnů
 • Počet otočení stránek na jedno nabití - cca 14000
 • Délka nabíjení - cca 2,5 hodiny

 Výhody

 • rychlé, přesné ovládání
 • nízká hmotnost
 • online funkce ve spojení s Amazonem
 • minimalistický design
 • intuitivní ovládání
 • dostatečně velká paměť
 • kvalitní displej
 • skvělá čitelnost za jakýchkoliv světelných podmínek
 • mechanické zpracování
 • podpora od výrobce
 • velká nabídka pouzder a příslušenství
 • kvalitní fonty

Nevýhody

 • nemá slot na paměťové karty
 • menu není v češtině
 • není podpora formátu EPUB
 • nemá hardwarová tlačítka 

kp3_07


Technická specifikace:

 • Displej: e-Ink displej Carta, 1440x1050 bodů, 300 ppi, 16 stupňů šedi
 • Vodotěsnost: Ne
 • Procesor: 1000 MHz
 • Operační paměť: 256 MB
 • Doplňkové funkce: slovníky, internetový prohlížeč
 • Napájení: nabíjení přes USB. Adaptér na české zásuvky je součástí balení 
 • Baterie: vnitřní dobíjecí, výdrž cca 6 týdnů. 
 • Paměť: celkem 4 GB, pro uživatelská data cca 3,35 GB
 • Konektory: USB 2.0 (micro-USB) pro připojení k PC nebo Mac pro nahrání knih a dokumentů z počítače, Wi-Fi - 802.11b nebo 802.11g
 • Podporované formáty: Kindle 8 (AZW3), Kindle (AZW), PDF, TXT, MOBI, nechráněné MOBI, PRC, konverze HTML, DOC, DOCX, RTF, JPEG, GIF, PNG, BMP přes email a stažení zdarma přes USB.
 • Ostatní vlastnosti: otáčení na výšku, podpora českých fontů
 • Lokalizace: lokalizace není, české znaky fungují standardně 
 • Rozměry: 169mm x 117mm x 9,1mm
 • Hmotnost: 205g

Obsah balení Amazon Kindle Paperwhite 3 bez reklam, černý:

Celý popis produktu vytvořil osobně majitel obchodu Tomáš Pejcha a je zakázáno jej jakkoliv použít pro komerční využití. 

Barva bílá
Audio Ano
Bluetooth Ne
E-Ink Carta
Jazyk menu ENG
Kapacita 4 GB
Osvětlení displeje Ano
Paměťová karta Ne
Rozlišení displeje 1440x1050
Tlačítka pro ovládání Ne
Velikost displeje 6"
Vodotěsnost Ne
WiFi Ano
SmartLight Ne

Recenze Amazon Kindle Paperwhite 3


Rozbalení Amazon Kindle Paperwhite 3


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: